Štúdio sa špecializuje na tvorbu fotorealistických vizualizácií v rozlíšeniach až 8K a to aj v 3D/stereoskopickom a panoramatickom formáte. Vizualizácie priestorov a objektov vytvárame podľa reálnych podkladov alebo na základe projektovej dokumentácie. Pri vizualizáciách využívame vlastné modelovanie, ale aj pestrú databázu 3D objektov, priestorov a materiálov.

Pripravili sme pre Vás ukážkový vizualizačný balíček vychádzajúceho z domového projektu Laguna 12N:

Vizualizácie vo vyššom rozlíšení majú výhodu v možnosti približovania obrazu a prezretia si detailov objektov (pri rozlíšeniach 4K a viac). Štúdio spracúva všetky výstupy výhradne na vlastných renderovacích staniciach a nevyužíva služby renderovacích fariem (to zbytočne zvyšuje cenu práce a predlžuje a obmedzuje proces tvorby).

Štúdio vizualizuje rodinné domy, obytné domy a firemné objekty podľa projektovej dokumentácie alebo podľa predstáv zákazníka.

Počet výstupov pri vizualizácii závisí od požiadavky zákazníka, pri interiéroch sa v priemere robia 2-3 výstupy na miestnosť, ale žiadny limit na ich počet neexistuje.

Odkazom sa dostanete ku galérii vizaulizácii exteriéru a interiéru projektu LAGUNA 12N v rozlíšení 1440p s odkazmi na rozlíšenie 8K.

Rotačná interaktívna vizualizácia domu umožňuje prezentovať objekty z každého uhlu a viacerých naklonení (vizualizáciu možno interaktívne pohybom myšky/prstu rotovať a nakláňať horizontálne a vertikálne, pri mobile po otočení obrazovky prosím načítajte stránku nanovo aby sa vizualizácia prispôsobila šírke obrazovky alebo ak rotácia nefunguje správne).


Na odkaze si môžete pozrieť interaktívnu vizualizáciu v HD rozlíšení.


Interaktívne panoramatické zobrazenie priestoru optimalizovaného pre mobilné zariadenia (rozlíšenie 4K). Pre PC si môžete otvoriť panoramu v rozlíšení 8K na tomto odkaze:

Animácia exteriérov a interiérov pridáva ďalší rozmer k statickým vizualizáciám a zvyšuje celkový priestorový dojem.

Na vizualizácie produktov používame bohatú databázu profesionálnych priestorov, do ktorých sú umiestnené. Panoramatické vizualizácie sú využiteľné na internetových stránkach, v mobilných zariadeniach, počítačoch a VR.

Interaktívne panoramatické zobrazenie ukážkového priestoru optimalizovaného pre mobilné zariadenia (rozlíšenie 4K). Pre PC si môžete otvoriť panoramu v rozlíšení 8K na tomto odkaze: